Konferencja FALENTY 2020

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na XIV Międzynarodową Konferencję Przyszłość leczenia i pielęgnacji chorych na raka piersi w Polsce "FALENTY 2020" organizowaną przez Polskie Towarzystwo do Badań nad Rakiem Piersi w Warszawie w dniach 26-28 marca 2020 roku w hotelu Plaza.

Nadchodząca konferencja będzie jednocześnie drugą polsko – amerykańską konferencją na temat raka piersi, w której swój udział potwierdzili wybitni specjaliści w diagnostyce i leczeniu chorych na raka piersi z Uniwersytetu Medycznego Maryland oraz Greenebaum Cancer Center.

Tematyka zbliżającej się konferencji, która skierowana jest do wszystkich lekarzy specjalistów zaangażowanych w diagnostykę i leczenie chorych na raka piersi poświęcona będzie między innymi:

  • postępom w diagnostyce patomorfologicznej raka piersi
  • nowym trendom w chirurgii raka piersi
  • ewolucji schematów terapeutycznych w raku piersi
  • roli komunikacji we współpracy i opiece nad chorą
  • zagadnieniom etycznym współczesnej onkologii
  • oraz organizacji leczenia chorych na raka piersi w ramach „Breast Cancer Units”

Rejestracji można dokonać na stronie: http://www.konferencjafalenty.pl/?page=rejestracja

czytaj więcej ›

Pośredniczymy w uzyskaniu ESTA do USA

Od 11 listopada 2019 r. Polska należy do Programu Ruchu Bezwizowego. Nie oznacza to jednak, że do podrozy do USA wystarczy sam bilet. Konieczne jest także uzyskanie autoryzacji podróży, tzw. ESTA. Dowiedz sie jak ją uzyskać za naszym pośrednictwem! 

 

Do uzyskania ESTA wystarczy kilka prostych kroków:

- uzupełnij wniosek, który od nas otrzymasz

czytaj więcej ›

Bon Upominkowy - regulamin

Idelana propozycja dla firm, które pragną nagrodzić i zmotywować swoich pracowników, pratnerów biznesowych oraz klientów.

 

Jest to również znakomity prezent dla bliskiej osoby na różnego rodzaju okazje.

 

czytaj więcej ›

Nowe zasady podróży do Kanady!

Kanada wprowadza nowe zasady dotyczące wjazdu do kraju zwane jako eTA - Electronic Travel Authorization. Jest to dokument potwierdzający możliwość wjazdu do kraju dla cudzoziemców podróżujących samolotem do Kanady lub przesiadających się w Kanadzie i kontynuujących swoją podróż.

 

Kto potrzebuje eTA?

 

czytaj więcej ›