Kompleksowa obsługa podróży służbowych

Główny profil naszej działalności to obsługa podróży służbowych (bilety lotnicze, kolejowe, rezerwacja hoteli i transferów, wynajem samochodów, ubezpieczenie podróży) oraz kompleksowa obsługa konferencji oraz kongresów krajowych i zagranicznych.
Pracownicy Delta Tour dokładają wszelkich starań, aby każdy Klient został obsłużony profesjonalnie i zgodnie z obowiązującymi w naszym biurze standardami Każdy podróżny jest traktowany indywidualnie od momentu przedstawienia oferty do momentu zakończenia podróży (pomagamy w przypadku opóźnienia bądź odwołania rezerwacji, zagubienia bagażu, złożenia reklamacji i nagłych wypadkach losowych).
Zapraszamy do kontaktu: https://www.delta-tour.pl/index.php/kontakt

czytaj więcej ›

Tańszy test na COVID-19 dla naszych klientów!

Drodzy klienci,

 

specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę tańszych testów na COVID-19 z certyfikatem w języku polskim i angielskim:

test PCR - 299 zł, test antygenowy - 117 zł
Test można wykonać w ponad 100 laboratoriach w Polsce wymienionych na stronie www.covitest.pl (test genetyczny PCR lub test antygenowy).
Wejdź na stronę www.covitest.pl, wybierz rodzaj badania, dokonaj płatności wpisując kod zniżkowy który obniży kwotę badania (kod otrzymasz od naszego pracownika). Po złożeniu i opłaceniu badania na podany adres mailowy, wysłany zostanie kod autoryzacji i numer klienta, z którymi zamawiający zgłasza się do dowolnie wybranego laboratorium w kraju, w dowolnym dniu, w godzinach pracy laboratorium. Wynik badania wysyłany jest na adres mailowy podany w laboratorium do 24 godzin.
 

 

czytaj więcej ›