Tańszy test na COVID-19 dla naszych klientów!

Drodzy klienci,

 

specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę tańszych testów na COVID-19 z certyfikatem w języku polskim i angielskim:

test PCR - 299 zł, test antygenowy - 117 zł
Test można wykonać w ponad 100 laboratoriach w Polsce wymienionych na stronie www.covitest.pl (test genetyczny PCR lub test antygenowy).
Wejdź na stronę www.covitest.pl, wybierz rodzaj badania, dokonaj płatności wpisując kod zniżkowy który obniży kwotę badania (kod otrzymasz od naszego pracownika). Po złożeniu i opłaceniu badania na podany adres mailowy, wysłany zostanie kod autoryzacji i numer klienta, z którymi zamawiający zgłasza się do dowolnie wybranego laboratorium w kraju, w dowolnym dniu, w godzinach pracy laboratorium. Wynik badania wysyłany jest na adres mailowy podany w laboratorium do 24 godzin.
 

 

czytaj więcej ›

Konferencja FALENTY 2022, Warszawa 31.03 - 02.04.2022

Zapraszamy na XV konferencję organizowaną wspólnie z Polskim Towarzystwem do Badań nad Rakiem Piersi "Przyszłość leczenia i pielęgnacji chorych na raka piersi w Polsce FALENTY 2022". 

 

ZAMIANA TERMINU - aktualny termin:31 marca - 2 kwietnia 2022 r.

Miejsce: Warszawa, Hotel Warsaw Plaza

czytaj więcej ›

Pośredniczymy w uzyskaniu ESTA do USA

Od 11 listopada 2019 r. Polska należy do Programu Ruchu Bezwizowego. Nie oznacza to jednak, że do podrozy do USA wystarczy sam bilet. Konieczne jest także uzyskanie autoryzacji podróży, tzw. ESTA. Dowiedz sie jak ją uzyskać za naszym pośrednictwem! 

 

Do uzyskania ESTA wystarczy kilka prostych kroków:

- uzupełnij wniosek, który od nas otrzymasz

czytaj więcej ›

Nowe zasady podróży do Kanady!

Kanada wprowadza nowe zasady dotyczące wjazdu do kraju zwane jako eTA - Electronic Travel Authorization. Jest to dokument potwierdzający możliwość wjazdu do kraju dla cudzoziemców podróżujących samolotem do Kanady lub przesiadających się w Kanadzie i kontynuujących swoją podróż.

 

Kto potrzebuje eTA?

 

czytaj więcej ›